Witamy w Areda!

W miejscu, gdzie zaawansowane technologie spotykają się z wieloletnim doświadczeniem w branży IT.

aktualności

prace wdrożeniowe dla Anyro
Dla Anyro & Co. sp. z o.o. wykonaliśmy prace wdrożeniowe związane z instalacją oprogramowania na serwerach Klienta oraz dokonaliśmy procedury migracji poczty elektronicznej ze starego serwera na nowy w sposób jak najmniej problematyczny z punktu widzenia użytkowników. Jako oprogramowanie przeznaczone do wykonywania regularnych kopii zapasowych plików i baz danych (backup) została wybrana Bacula. Dodatkowo został wdrożony system monitoringu działania serwera i usług, pozwalający kontrolować m.in. ilość zajętej pamięci RAM, obciążenia procesora, zajętość dysków czy działanie wybranych usług.

więcej

Way2traffic wśród Klientów Areda
Z uwagi na bogate doświadczenie naszego działu IT firma Way2traffic Polska S.A. powierzyła nam opiekę administratorską nad swoją infrastrukturą informatyczną. Naszym zadaniem jest stała opieka nad infrastrukturą Klienta tak, aby była ona odpornym na awarie, bardzo wydajnym, a zarazem łatwym w rozbudowie rozwiązaniem serwerowo-sieciowym. Projekt traktujemy jako interesujące wyzwanie również z uwagi na profil działalności firmy, związany z planowaniem i zarządzaniem kampaniami reklamowymi, ich bieżącym kontrolingiem oraz rozliczaniem.

więcej

współpraca z LookSoft
Do grona naszych Klientów dołączył również LookSoft Sp. z o.o., który korzysta z wynajmowanego u nas serwera wirtualnego typu VPS (Virtual Private Server), uruchomionego na platformie OpenVZ. Pozwala ona na tworzenie wielu bezpiecznych, pojedynczych kontenerów Linux (VPS) na pojedynczym serwerze fizycznym, co przekłada się na lepsze wykorzystanie zasobów serwera i gwarantuje, że aplikacje ze sobą nie kolidują. Każdy kontener zachowuje się dokładnie tak, jak autonomiczny serwer. LookSoft powierzył nam również zadania związane z administracją zasobami informatycznymi oraz daje wyraz zaufania naszemu doświadczeniu korzystając z usług doradczych Areda.

więcej